ul. Kurkowskiego 86, 38-460 Jedlicze
+48 601 853 346 s.buczynski@zpre-box.com.pl

Sprzedaż

Nowa przestrzeń to nowe możliwości rozwoju. Kontenery modułowe są doskonałym rozwiązaniem jako alternatywa ekonomicznego budowania, która w sposób dynamiczny i wysoce praktyczny tworzy nowy obszar do działania. Moduły, które oferujemy naszym klientom wykonane są z trwałego szkieletu stalowego oraz pełnego wykończenia, które wpływa na komfort i ergonomię użytkowania.
Produkujemy wielofunkcyjne moduły o szerokim zastosowaniu, które stanowić mogą samodzielne obiekty komercyjne czy mieszkalne, a także tymczasowe rozwiązania sanitarne i socjalne. Moduły ZPRE BOX  to przede wszystkim kontenery mieszkalne do pojedynczego lub szeregowego zaadaptowania doskonale sprawdzające się w ekstremalnych warunkach budowalnych, ale i innych okolicznościach (turystycznych i rozrywkowych, ale i tych wynikających z przykrych zdarzeń losowych). ZPRE BOX to także szerokie zastosowanie kontenerów biurowo-budowlanych, które w sposób praktyczny i bezpieczny zapewniają przestrzeń do zarządzania projektem. Proponowane konstrukcje są jedynie wskazówką zastosowań naszych rozwiązań modułowych. Ich funkcje determinowane są głównie doborem odpowiedniego wyposażenia: sanitariatów, oświetlenia, ogrzewania, mebli i sprzętów. Istotną cechą produkowanych przez nas kontenerów jest fakt, że  przestrzeń rozszerzona może być zarówno wszerz, jak i wzwyż tworząc w razie potrzeby wielomodułowe pomieszczenia bez ścian. Ich wykończenie ogranicza jedynie wyobraźnia. To Ty decydujesz, czy kontener będzie praktycznym i ekonomicznym miejscem, czy też nowoczesnym
i ciekawym wzorniczo obiektem.
Kontener mieszkalny To doskonałe rozwiązanie dla osób zmagających się z przedłużającą się procedurą budowlaną, dla przedsiębiorców aranżujących pracowniczą przestrzeń socjalną, ale i dla samorządów państwowych, które angażują się w pomoc rodzinom dotkniętym klęskami żywiołowymi. Kontenery mieszkalne ZPRE BOX z powodzeniem mogą być adaptowane także na domki letniskowe, pawilony czy obiekty handlowe. Kontenery to całoroczne rozwiązanie o wysokiej estetyce i wykończeniu. Pomieszczenia mieszkalne wykonane są z materiałów gwarantujących optymalną izolację cieplną i akustyczną. Wyposażone są w pełną instalację elektryczną (oświetlenie, gniazda, ogrzewanie elektryczne) oraz aneks kuchenny wraz ze zintegrowanym urządzeniem kuchennym obejmującym: kran, zlew, kuchnię elektryczną i lodówkę. Ciepłą wodę w kontenerze zapewnia 80-litrowy podgrzewacz. Łazienka o powierzchni 2,2 m² posiada pełne wyposażenie: toaletę, umywalkę
i prysznic.

Parametry:
Długość – 6058 mm
Szerokość –  2438 mm
Wysokość  –  2900 mm
Wysokość wew. –  2500 mm
Masa własna – około 2300 kg (w zależności od opcji)

Przykładowe aranżacje modułów mieszkalnych (rysunki):

 

Kontener sanitarny To praktyczne w użytkowaniu moduły z pełnym zapleczem sanitarnym będące pomocnym rozwiązaniem podczas prac i zgromadzeń na wolnym powietrzu. Umożliwiają utrzymanie czystości pracowników, są także pomocne podczas wydarzeń sportowych czy muzycznych. Kontenery dostępne są w wersjach z różnymi wariantami wyposażenia: umywalki, prysznice i toalety. Moduły dają możliwość  podpięcia do wodociągu i korzystania ze świeżej wody, a w przypadku braku  dostępu do sieci kanalizacyjnej istnieją także warianty ze zbiornikiem bezodpływowym. Kontenery są izolowane termicznie, posiadają instalację elektryczną, oświetlenie oraz ogrzewanie.

Parametry:
Długość – 6058 mm
Szerokość –  2438 mm
Wysokość  –  2900 mm
Wysokość wew. –  2500 mm
Masa własna – około 2300 kg (w zależności od opcji)

Przykładowe aranżacje modułów sanitarnych (rysunki):

 

Kontener biurowo-budowlany Moduły umożliwiają elastyczne adaptowanie pomieszczenia do potrzeb. Kontener biurowo-budowlany pełnić może funkcję biura inżynierskiego, punktu obsługi księgowej czy logistycznej.  Obiekty te mogą być stosowane jako niezależne pomieszczenia biurowe, miejsca sprzedaży, szatnie, stróżówki itp. Wszystkie kontenery są izolowane termicznie, posiadają instalację elektryczną, oświetlenie oraz ogrzewanie. Istnieje możliwość także dostarczenia kontenerów wyposażonych w część sanitarną.

Parametry:
Długość – 6058 mm
Szerokość –  2438 mm
Wysokość  –  2900 mm
Wysokość wew. –  2500 mm
Masa własna – około 2300 kg (w zależności od opcji

Przykładowe aranżacje modułów biurowych i budowlanych (rysunki):