Breaking News
 |  | 

Remonty i budowa

Łóżka piętrowe dla małych dzieci

img-responsive

Łóżka piętrowe dla dzieci, nawet tych małych, to bardzo ciekawe rozwiązanie. Jest jednocześnie praktyczne i estetyczne. Kto nie marzył o piętrowym łóżku będąc dzieckiem? Obecnie rozwiązanie takie jest coraz częściej praktykowane, nie tylko w przypadku jednoczesnego użytkowania przez dwójkę dzieci. Projektanci prześcigają się w kreatywnych pomysłach, wyjątkowych aranżacjach i przede wszystkim funkcjonalnych rozwiązaniach, które sprawdzą się w każdym wnętrzu.

Łóżka piętrowe dla małych dzieci są odpowiednio profilowane oraz zabezpieczone. Dzięki temu dzieci z powodzeniem można położyć na materacu, a ochronne bandy i drewniane płotki zapewniają bezpieczeństwo oraz komfort spania dzieci i rodzica. W przypadku większych dzieci dopasowano odpowiednie drabinki, po których z łatwością dzieci mogą wchodzić i schodzić. Bardzo szeroki wybór łóżeczek piętrowych dla dzieci dostępny jest w sklepie internetowym https://www.mebelki.pl. Każdy znajdzie tam rozwiązanie idealne dla siebie. Oczywiście łóżka piętrowe dedykowane są dla kilkulatków i starszych dzieci.

Łóżka nie tylko dla dwójki dzieci

Na rozwiązanie z łóżkiem piętrowym mogą pozwolić sobie nie tylko rodzice z dwójką małych dzieci. Oczywiście w przypadku dwóch dzieci to rozwiązanie, które znacznie optymalizuje aranżację przestrzeni oraz pozwala zaoszczędzić miejsce w pokoju dziecięcym, dzięki czemu dzieci mają więcej przestrzeni na zabawę. Łóżka piętrowe sprawdzają się zarówno w małych przestrzeniach oraz w dużych pomieszczeniach i dostępne są w szerokiej ofercie rozmiarowej, dzięki czemu można dopasować je do indywidualnych potrzeb.

W przypadku rodziców z jednym dzieckiem, łóżko piętrowe wciąż pozostaje ciekawym i efektywnym rozwiązaniem. W ofercie dostępne są łóżka piętrowe typu antresola. To rozwiązanie, gdzie na górze znajduje się łóżko, a przestrzeń poniżej można dowolnie zaaranżować lub wybrać z gotowych rozwiązań. Może tam być np. biurko do odrabiania lekcji i nauki pisania lub też domek dla lalek i dedykowana przestrzeń do zabaw. Jednocześnie na tym samym metrażu powstaje łóżko oraz kącik dziecięcy, dzięki czemu mamy więcej przestrzeni na inne meble. To zdecydowanie rozwiązanie, które warto przemyśleć.

lozka-pietrowe-dla-malych-dzieci

ABOUT THE AUTHOR