ul. Kurkowskiego 86, 38-460 Jedlicze
+48 601 853 346 s.buczynski@zpre-box.com.pl

Wynajem

Wnikliwa analiza pozwala zapobiec niepowodzeniu. Ważne jest więc, by planując inwestycje uwzględnić także to, co wydaje się drugorzędne. Korzyści płynące z funkcjonalności kontenerów pozwalają na usprawnienie prac budowlanych, odpowiadając nie tylko na szereg formalnych wymogów względem zatrudnianych, ale i bezpośrednio wpływając na jakość ich pracy.

Wynajem kontenerów jest znakomitym rozwiązaniem dla inwestorów, którzy stoją przed wyzwaniem zapewnienia tymczasowego lokum dla pracowników i nie tylko. Udostępniamy kontenery
o różnym zastosowaniu, które dowozimy do każdego punktu w Polsce. Są to mieszkalne moduły   z pełnym węzłem gastronomiczno-sanitarnym, kontenery biurowe i budowlane pozwalające na stworzenie niezbędnego miejsca do zarządzania inwestycją, a także kontenery sanitarne służące jako zaplecze higieniczne. Nasze kontenery doskonale sprawdzą się nie tylko na placu budowy, ale także jako pomieszczenia biurowe, punkty sprzedaży, stróżówki, szatnie, czy też zaplecza dużych wydarzeń muzycznych czy sportowych.

Co wyróżnia kontenery ZPRE BOX? Konstrukcjami stalowymi zajmujemy się od przeszło 90-ciu lat. Wiemy więc, jak zaprojektować i wykonać kontener, który narażony jest na ekstremalne warunki związane z miejscem i formą jego użytkowania. Partnerom udostępniamy kompletne obiekty
z montażem, instalacjami i niezbędnym wyposażeniem. Do dokonania najmu niezbędne jest przedłożenie dokumentów KRS, NIP, REGON lub dowodu osobistego.

  • Fakty o wynajmie kontenerów:
  • kilka modeli kontenerów i wiele wariantów sanitarnych
  • opcje z kilkoma rozmiarami okien
  • wyposażenie adaptowane do potrzeb
  • cena wielokrotnie niższa od tradycyjnych form lokali pracowniczych
  • szybki montaż i relokacja obiektu