Breaking News
 |  | 

Remonty i budowa

Metalowe ozdoby w Twoim domu

img-responsive

Metalowe ozdoby świetnie się prezentują zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych wnętrzach. Możesz je umieścić w salonie, sypialni, kuchni, korytarzu i na balkonie. To dekoracje, które bardzo często łączą w sobie funkcje ozdoby oraz przedmiotu codziennego użytku. Jakie ozdoby z metalu warto zastosować w domowej aranżacji? Oto kilka pomysłów!

Ozdoby metalowe do salonu i nie tylko

W salonie, jadalni i sypialni sprawdzą się różnego rodzaju dekoracje z metalu – na rynku wybierzesz bez trudu piękne ozdoby w kolorach, które lubisz. W witrynach, na regałach, słupkach i na komodach możesz ustawić ramki ze zdjęciami, metalowe figurki stojące (aniołki, żabki, jaja), lampiony, misy na słodkości i wazony. Do wazonów wstaw ozdobne kwiaty żywe lub sztuczne, by ożywić i urozmaicić swoją domową aranżację.

Jeśli masz w salonie kominek, koniecznie zwróć uwagę na akcesoria kominkowe metalowe: komplety, złożone z szufelki, miotełki, pogrzebacza i chwytaka. Chcesz zrobić porządek z wiecznie rozrzuconymi kawałkami drewna przy kominku? Wybierz elegancki, metaloplastyczny kosz z uchwytem – taka dekoracja bardzo efektownie wygląda w sąsiedztwie paleniska i współgra z tapicerowanymi meblami.

Metalowe ozdoby do domu od Dąstal

Potrzebujesz inspiracji, jakie metalowe ozdoby kupić do domu? Wejdź na stronę sklepu Dąstal i odkryj niebanalne rękodzieło, idealne do stylizacji loftowych, nowoczesnych i klasycznych. Metalowe dekoracje przydadzą się też w aranżacjach rustykalnych i glamour. Metaloplastyka Dąstal obejmuje dekoracje ścienne, stojące i wiszące.

W katalogu Dąstal masz do wyboru dziesiątki gustownych wyrobów – akcesoria kominkowe, wieszaki z motywem liści, piękne, białe latarenki, parasolniki, stojaki na płyty CD i czarne zegary ścienne, doskonałe do stylizacji loftowych. W garderobie, korytarzu i łazienkach sprawdzą się zaś metaloplastyczne, czarne lustra Dąstal. Do kuchni wybierz stojaki na butelki, w których wyeksponujesz wysokiej jakości wino lub inne trunki.

metalowe-ozdoby-w-twoim-domu

ABOUT THE AUTHOR